68.000 €

Banesë në shitje kodi-0030

banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është me një dhomë gjumi ka dhomën e ditës si dhe kuzhinën ndaras. Lokacioni: Banesa gjendet në një lokacion shumë të kërkuar në breg të diellit. Informata e shitjes: Çmimi 68.000 euro Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0030

Breg të diellit te xhambazt

  • Kati  I parë
  • 57m2,
  • Salon,
  • Kuzhinë,
  • Një  dhomë gjumi ,
  • Banjo,wc
  • Ballkon