53.000 €

Banesë në shitje kodi- 0027

banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa gjendet në breg të diellit në një lokacion shumë të përshtatshëm ka 42 m2 neto dhe 7m2 ballkon . Informata e shitjes: Çmimi 53.000 euro Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Banesë në breg të diellit kati i parë

Te xhambazt

  • 42 m2 neto
  • kuzhinë
  • dhomë dite
  • banjo
  • ballkon