E dhënë

Banesë me qira kodi-224

Banesa gjendet në qendër të Prishtinës përballë ish rilindjes në një lokacion të kërkuar shumë ku të gjitha shërbimet i keni afër si :banka ,markete,posta ,etj.

Contact An Agent

 

Të dhënat mbi pronën:kodi 224

Banesë me qera në qendër

 

  • Kati I katërt
  • 87m2
  • Dy   dhoma gjumi
  • Salon
  • Kuzhinë
  • Banjo
  • Terracë

Përshkrimi :

Banesa është e renovuar dhe e pamobiluar

Lokacioni:  Gjendet në qendër të qytetit.

Informata e qirasë :

E  pamobiluar

 

Çmimi  400€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL