E dhënë

Banesë me qira në qendër kodi-809

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri dhe e mobiluar është në katin e 6-të. Ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,wc,ballkon dhe shpajz.Ka rrymë dhe ujë 24h banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me diell të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës si dhe pamje të bukur nga ballkoni,çmimi 700euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -809
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Qendër pejton
• Kati 6
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Depo(shpajz)
• Çmimi 700€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL