Banesë me qira kodi-497

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri është e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,wc,ballkon ,çmimi 250euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -497
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mati 1
• Kati 1
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 250€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL