Banesë me qira kodi-895

Jepet banesa me qira te parku I qytetit.Banesa është ndërtim i ri dhe është e rregulluar bukur Ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi ,2 banjo dhe terracë të madhe 60m,çmimi 900 euro I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -895
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :te parku
• Kati 7
• 100m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Ballkon 60m
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 900€ i negociushëm
• Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL