Banesë me qira kodi-818

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është e renovuar dhe e rregulluar bukur me mobilje të reja ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,ballkon çmimi 1.300euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -818
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja: Pejton
• 100m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkona
• Ngrohje qendrore
• TV kabllovik:
• Çmimi 1300€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL