Banesë me qira kodi- 810

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Banesa është në katin e dytë është e renovuar dhe e mobiluar .Banesa posedon sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma fjetje, banjo, teracë, korridor,çmimi 1.000€ I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -810

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Dodna
• Kati 2
• 100m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 1.000€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL