Banesë me qira kodi-809

Banesa gjendet në rrugën ‘’Bajram Kelmendi’’ me sipërfaqe 70.0m² , kati VII me lift funksional dhe e mobiluar komplet. Banesa posedon: Sallon,dhomë të ditës me trepezari dhe kuzhinë,dhoma e fjetejes,banjo,kënd te veqant të punës,çmimi 275euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -809
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Dodona
• Kati 7
• Sallon
• Kuzhinë
• dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 275€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL