E dhënë

Banesë me qira kodi-805

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa ka plan shumë modern, është ndërtim i ri dhe e mobiluar. Ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,2 banjo ,ballkon.Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me diell të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës si dhe pamje të bukur nga ballkoni. Ambienti përreth lagjes është i gjelbëruar dhe ka parking të mjaftueshëm për vetura si dhe kompleksin e lodrave për fëmijë.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -805
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : bregu i diellit
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Çmimi 400€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL