Banesë me qira kodi-799

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Banesa është ndërtim i ri gjendet në lagjen Emshir kompleksi Prishtina Stars . Kjo banesë e rregulluar bukur ju ofron një komoditet lartë mirëmbajtja në nivel ngrohje dhe ujë gjatë 24 orëve (24/7), ka sallon ,kuzhinë , 3 dhoma gjumi, banjo, wc,ballkon,shpajz dhe garazhë,çmimi 800euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -799
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Emshir
• 106m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Ngrohje qëndrore
• Çmimi 800€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL