Banesë me qira kodi-695

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , dhomë gjumi,banjo,ballkon, lift,gjendet në Mat 1,çmimi 300€ mobiluar .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -695
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Mat 1
• Kati 4
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 300euro

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL