Banesë me qira kodi-689

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 2 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon, lift,gjendet në një lokacion shumë të mire në lagjen Arbëria.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -689
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Arbëria
• Kati 6
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 700€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL