Banesë me qira kodi-660

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Banesë me qira në lagjen Arbëria kati 3 me 94 m².Banesa është e mobiluar ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona si dhe vendparkim për një veturë,çmimi 450euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -660

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëria
• Kati 3
• 94m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• 2 ballkona
• Çmimi 450€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL