Banesë me qira kodi-659

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Jepet me qira banesa në Prishtinë në qendër kati 1 me 32m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,dhomë gjumi,banjo, dhe ballkon ,çmimi 300€.Banesa është e përshtatshme për zyre dhe për banim.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -658

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Qendër
• Kati 1
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 300€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL