Banesë me qira kodi-498

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Banesa është ndërtim i vjetër (e renovuar)dhe e mobiluar.Banesa ka sallon,kuzhinë , 2 dhoma gjumi, banjo,ballkon,garazhë gjendet në një lokacion shumë të mirë afër shkollës Hasan Prishtina në Ulpianë çmimi 500 euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -498
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Ulpiana
• Kati 2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 500€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL