Banesë me qira kodi-491

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është e renovuar dhe e mobiluar janë banesa 4 katëshe numëri i vogël i kateve dhe banorëve.Banesa ka sallon,kuzhinë , dhomë gjumi,banjo,ballkon çmimi 450 euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -491
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja: Ulpiana
• Kati 2
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• TV kabllovik:
• Çmimi 450€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL