Banesë me qira kodi-457

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 2 dhoma gjumi,banjo,ballkon, ,gjendet në një lokacion shumë të mirë në lagjen Arbëria.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -457
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Arbëria
• Kati 1
• 70m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Bodrum
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 350€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL