Banesë me qira kodi-456

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 3 dhoma gjumi,banjo,wc,shpajz,ballkon,gjendet në një lokacion shumë të mirë afër parkut të qytetit çmimi 700€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -456
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Te parku i qytetit
• Kati 2
• 110m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Shpajz
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 700€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL