E dhënë

Banesë me qira kodi-450

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja ka sallon,kuzhinë , dhomë gjumi,banjo,ballkon,garazhë gjendet në një lokacion shumë të mirë në qendër mrapa teatrit çmimi 270€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -450
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Mrapa teatrit
• Kati 2
• 65m²
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 270€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL