Banesë me qira kodi-434

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

E vendosur në një lagje shumë të qetë të Prishtinës 7 min larg qendrës së qytetit kjo banesë e rregulluar ju ofron një komoditet lartë.Banesa është e renovuar dhe ka sallon ,kuzhinë ,2 dhoma gjumi,banjo, ballkon.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -434
• Vendi : Prishtinë lagjja Arbëria
• Banesë e renovuar
• Kati 2
• 90m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 700€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL