Banesë me qira kodi-420

Banesë 3 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa është gjysëm e mobiluar dhe e përshtatshme për zyre . Lokacioni :Banesa gjendet në qendër Informata e qirasë: Çmimi 1100€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-420
• Qendër
• Banesë e përshtatshme për zyre
• 100m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Nxemje qëndrore