Banesë me qira kodi-416

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa është e rregulluar e mobiluar ka 1 dhomë gjumi,sallon,kuzhinë ,banjo ,ballkon ka gjenerator si dhe rezervuarin për ujë . Lokacioni :Banesa gjendet te Qafa Informata e qirasë: Çmimi 400€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -416
• Qafa
• Banesë
• 50m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Parking
• Ujë 24h
• Rrymë 24h
• Nxemje qëndrore