E zënë

Banesë me qira kodi-407

Përshkrimi:Banesa është e rregulluar dhe e mobilohet me të gjitha të reja ka sallon ,kuzhinë ,2 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Lokacioni :Banesa gjendet në Breg diellit Informata e qirasë: Çmimi 300€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -407
• Breg diellit
• Banesë
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Nxemje qëndrore
• Ballkon