Banesë me qira kodi-404

Pent house 3 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa është e rregulluar dhe e mobiluar me të gjitha të reja ka sallon kuzhinë ,3 dhoma gjumi,3 banjo, ballkon të madh me pamje të bukur kah qyteti . Lokacioni :Banesa gjendet në Arbëri Informata e qirasë: Çmimi 1200€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -404
• Arbëri
• Pent house
• Kati 8
• Lift
• 175m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Terracë të madhe
• 3 Banjo