Banesë me qira kodi-297

80 ft2

Përshkrimi:Banesa është e ndërtim i ri e mobiluar ekstra.Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe dy dhoma gjumit ,banjo,ballkon ,shpajz dhe parking.Lëshohet vetëm për famljarë. Lokacioni : Banesa gjendet te parku i qytetit Informata e qerasë: Çmimi 450€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -297
• Banesë
• Te parku
• Kati 3
• 80m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon