E zënë

Banesë me qira kodi-296

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa është e renovuar dhe e mobiluar .Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe një dhomë gjumi, banjo dhe 2 ballkona me pamje kah qyteti . Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të qytetit përballë Grandit. Informata e qerasë: Çmimi 400€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -296
• Banesë
• Qendër
• Kati 2
• 65m2
• Salon
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• 2 ballkona
• Nxemje qëndrore