400€

Banesë me qira kodi-293

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa ka: 1 dhomë të fjetjes salloni , banjo, -ndërtim i ri -kati 7 -lifti dhe ngrohja qendrore- -parking i madh pa pagesë në kuadër të banesës -. Banesë shumë e përshtatshme për familjar. Lokacioni : Banesa gjendet në Breg diellit Informata e qerasë: Çmimi 400€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -293
• Breg diellit
• Banesë
• Kati 7
• 67m2
• Sallon
• 1 Dhomë gjumi
• Kuzhinë
• Shpajz
• Lift
• Banjo