Banesë me qira kodi-291

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja .Ka dy dhoma gjumi ,sallon ,kuzhinë ,banjo ,ballkon me pamje kah qyteti . Lokacioni : Banesa gjendet te Qafa Informata e qerasë: Çmimi 500€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -291
• Qafa
• Kati 7
• 85m2
• Sallon
• 2 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon