E zënë

Banesë me qira kodi-287

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri shumë kualitativ është e renovuar ekstra dhe mobiluar komplet është në një lokacion shumë të qetë 10min larg qendrës . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Arbëria. Informata e qerasë: Çmimi 400€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -287
Arbëri
• Kati 2 me lift
• 64m2
• Sallon
• 1 Dhomë gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon