Banesë me qira kodi-287

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa është e rregulluar dhe renovuar rishtazi me mobilje të reja .Ka dhomën e ditës kuzhinën dhe 2 dhoma gjumi . Lokacioni :Banesa gjendet në Aktash Informata e qirasë: Çmimi 650€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -287
• Aktash
• Banesë kati 2
• 80m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon