Banesë me qira kodi-285

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri shumë kualitativ është e renovuar ekstra dhe mobiluar komplet është në një lokacion shumë të qetë 10min larg qendrës . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Arbëria. Informata e qerasë: Çmimi 600€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -285
Arbëri
E mobiluar ekstra
• Kati 1
• 89m2
• Sallon
• 2 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon