Banesë me qira kodi-284

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri shumë kualitativ është e renovuar ekstra dhe mobiluar komplet është në një lokacion shumë të mirë ku të gjitha shërbimet i keni afër si markete ,banka,posta etj. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër . Informata e qerasë: Çmimi 300€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -284
Qendër afër hotel Sirius
E mobiluar
• Kati 4
• 55m2
• Sallon
• Dhomë gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon