Banesë me qira kodi-281

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri është e renovuar dhe mobiluar komplet , ka afër të gjitha shërbimet si markete ,banka ,posta etj. Lokacioni : Banesa gjendet në Aktash . Informata e qerasë: Çmimi 350€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -281
Aktash
• Kati 3
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• ballkon