Banesë me qira kodi-280

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 96 ft2

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri është e renovuar dhe mobiluar komplet , ka afër të gjitha shërbimet si markete ,banka ,posta etj. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të Prishtinës afër komunës. Informata e qerasë: Çmimi 500€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -280
Qendër te komuna e Prishtinës
• Kati 3
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• ballkon