Banesë në shitje kodi -078

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa është e renovuar dhe e mobiluar ekstra.Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe dy dhoma gjumit ,banjo,ballkon . Lokacioni : Banesa gjendet në qendër në lagjen Pejton. Informata e shitjes: Çmimi 135.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -078
• Banesë
• Qendër pejton
• Kati 4
• 81m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Shpajz
• Ballkon
• Shitet e mobiluar