Banesë me qira kodi-276

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I ri dhe është e mobiluar pjesësirsht. Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir Informata e qirasë: Çmimi 450€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -276
Emshir (kalabri)
• Kati 3
• 115 m2
• Sallon
• 3 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon