Banesë me qira kodi-264

banesë 1 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur. Lokacioni : Banesa gjendet në Arbëri. Informata e qirasë: Çmimi 250€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -264
Arbëri afër ministrisë së shëndetsisë

• Kati 2
• 60m2
• 1 dhomë gjumi
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon