Banesë me qira kodi-263

banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur. Lokacioni : Banesa gjendet në Arbëri. Informata e qirasë: Çmimi 550€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -263
Arbëri afër ministrisë së shëndetsisë

• Kati 3
• 100m2
• 3 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon