Banesë me qira kodi-260

banesë

Përshkrimi : Banesa është e renovuar plotësisht dhe është e përshtatshme pëe zyre. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të Prishtinës . Informata e qerasë: Çmimi 1800€ I negocushëm Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -260
Qendër
• Kati 1
• 135m2
• tri dhoma gjumi
• Salon
• kuzhinë
• banjo+wc
• ballkon
• nxemje