Banesë me qira kodi-258

banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ekstra e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të Prishtinës në një lokacion shumë të mirë Informata e qirasë: Çmimi 600€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -258
Qendër

• Kati 1
• Dy dhoma gjumi
• Salon
• kuzhinë
• banjo
• wc
• ballkon