700 € me shpenzime

Banesë me qira kodi-257

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I ri e renovuar dhe e rregulluar bukur e mobiluar me mobilje të reja. Lokacioni :Banesa gjendet te qafa një lokacion I preferuar ku të gjitha shërbimet I keni afër si banka,markete ,posta etj Informata e qirasë: Çmimi 700€ me shpenzime Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -257
Te qafa
• Kati 2
• 60 m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon