Banesë me qira kodi-254 dhe shitet

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I vjetër është tërësisht e renovuar me ashensor me ngrohje qëndrore të qytetit dhe me rrymë rezervuar uji inventor për rrymë mund të shfrytëzohet për zyre apo ordinanc. Lokacioni :Banesa gjendet në qendër. Informata e qirasë: Çmimi 1200€ I negocushëm Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -254
Qendër
• Kati 9
• 97m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Tri dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon