Banesë me qira kodi-252

Banesë 3 Bedroom 3 Bathroom

Banesa është ndërtim i vjetër gjendet në lagjen Ulpiana.Banesa është në katin e 2-të e përshtatshme për banim ka 2 dhoma ndeje me kuzhinë,3 dhoma gjumi ,2 banjo,wc,3 ballkona është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -252
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Ulpiana
• Kati 2
• 2 sallona
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 banjo
• wc
• 3 ballkona
• Ngrohje qëndrore
• Çmimi 700€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL