Banesë me qira -kodi-230

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është e renovuar shumë bukur dhe është e përshtatshme për zyrë. Lokacioni: Banesa gjendet në qendër të qytetit afër hotel Swiss diamond ish hotel ILIRIA Informata e qirasë: Çmimi 650 euro Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -230

  • Kati  I tretë,
  • 77m2,
  • Salon,
  • Kuzhinë,
  • Dy   dhoma gjumi ,
  • Banjo,
  • wc ,
  • ballkon