Banesë me qira kodi-228

kat shtëpie 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për një jetë të rehatshme me të gjitha kushtet . Lokacioni: Banesa gjendet në lagjjen pejton në qendër të qytetit Informata e qirasë: E mobiluar Çmimi 500 euro Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -228

  • Kati  I tretë
  • 70m2
  • Salon
  • Kuzhinë
  • Dy  dhoma gjumi
  • E mobiluar
  • Ballkon