Banesë me qira kodi-#001

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I ri është e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja.Leshohet edhe për kohë të shkurt por çmimi për kohë të shkurt është 500eur me shpenzime. Lokacioni :Banesa gjendet në Arbëri Informata e qirasë: Çmimi 400€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -#001
Arbëri
• Kati 1
• 86m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon