Banesë me qera kodi-289

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri - Banesa është e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore,kuzhina është e pajisur me të gjitha elementet Lokacioni : Banesa gjendet në Breg diellit Informata e qerasë: Çmimi 350€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -289
• Breg diellit
• Kati 8
• Sallon
• 1 Dhomë gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon