Banesë me qera kodi-286

Pent house 3 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri shumë kualitativ është në stilin pent house e renovuar ekstra dhe mobiluar komplet është në një lokacion shumë të qetë 10min larg qendrës . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Arbëria. Informata e qerasë: Çmimi 3500€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -286
Arbëri
Pent-house
• Kati 8 me lift
• 200m2
• Sallon
• 3 Dhoma gjumi secila me banjo
• Garderobë
• Kuzhinë
• 3 Banjo
• 100m2 terracë