Banesë me qira kodi-286

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është e renovuar dhe e rregulluar bukur e dhe e mobiluar me mobilje moderne. Lokacioni :Banesa gjendet në qendër të Prishtinës afër gjimnazit Sami Frashëri çmimi 800€ Jepet nga agjencioni Intercapital

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën: kodi 286
Qendër
banesë e mobiluar.
Kati 3,
me lift,
sallon,
kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
banjo,
shpajz,
2 ballkona,
nxemje qëndrore.